שטר כסף שנדפס 28 ימים הונג קונג הדפס הדפסת החברה הסביר את ניו הונג קונג דולר תהליך ההדפסה

- Dec 28, 2018-

שטר מודפס 28 ימים בהונג קונג הדפסת נייר החברה הסביר את תהליך הדפוס החדש בהונג קונג


אנחנו חברת הדפסה גדולה שנזן בסין. אנו מציעים את כל פרסומי הספר, הדפסת ספרים בכריכה קשה, הדפסת נייר בכריכה קשה, מחברת של כריכה קשה, הדפסת ספרי ספר, אוכף, הדפסת חוברות, הדפסת חוברת, תיבת אריזה, לוחות שנה, כל מיני PVC, חוברות מוצר, הערות, ספר ילדים, מדבקות סוגים של נייר מיוחד נייר הדפסת מוצרים, cardand משחק הלאה.

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת

http://www.joyful-printing.com. ENG בלבד

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

דוא"ל: info@joyful-printing.net


בשנת 2017, מדגם חדש של הונג קונג סדרה של שטרות הוכרז כבר יולי השנה. עם זאת, נכון ל -12, רק אלף הונג קונג דולר של שטרות חדשים הוכנסו לשוק. ערימות קטנות של שטרות ממתינות להשיק בשנה הבאה. ה- HKMA הסביר כי המודל צריך להיות מותאם על ידי ספק של גלאי מזויף, וזה לקח זמן להדפיס כמות גדולה של שטרות. על פי רשומות העבר, זה בדרך כלל לוקח שנתיים או יותר להנפיק שטרות. צ'י Zhicai, המנהל הכללי של הונג קונג הדפסת נייר ושות 'בע"מ ציין כי השטרות חייבים לעבור חמישה הדפסה חמישה עשר נהלי בדיקה איכות. כל שלב הדפסה לוקח חמישה ימים כדי לייבש לחלוטין את השטרות. התהליך כולו נמשך לפחות עשרים ושמונה ימי עבודה.


צ 'י Zaiai, המנהל הכללי של הונג קונג הדפסת נייר ושות' בע"מ אמר כי תהליך ההדפסה של שטר לוקח לפחות עשרים ושמונה ימי עבודה ועובר חמישה הדפסה חמישה עשר איכות בדיקות איכות, כולל נייר שטרות, הצללה, הדפסה המסך, gravure הדפסה, מספור והדפסה ציפוי, ולבסוף חיתוך, גיליון בדיקה ואריזה.


תהליך הזמן הרב ביותר הוא שלב ייבוש האוויר לאחר ההדפסה. ז'אי זיקאי אמר כי כל צעד הדפסה לוקח חמישה ימים על מנת להבטיח כי כל דיו שטרות יבש לחלוטין לפני שהוא יכול להמשיך לשלב הבא, אחרת השטר החדש יהפוך נייר פסולת. הוא גם ציין כי תהליך חיתוך השטרות הוא מדויק מאוד אוטומטי לחלוטין, ומאה שטרות ניתן לחתוך בכל פעם. במפעל הדפוס של השטר יש מכונה מיוחדת שיכולה לבדוק את האיכות של עד ארבעים שטרות חדשים לשנייה. סך של 122 אנשי סגל של מפעל הדפסת שטרות מיהרו לעבוד, ושיעור ההפסד של השטרות היה נמוך מ -3%.


ה - HKMA הוסיף כי טכנולוגיית ההדפסה החדשה יכולה להאריך את חיי השטרות. הפעם, השטרות החדשים מצופים בשכבת מגן דקה שקופה בחזית ובגב כדי להגדיל את העמידות. אורך החיים החומרי ארוך משנתיים קודמות. בנוסף, למרות עלויות ההדפסה החדש שטרות עלו בכ -10%, העלות לכל פיסת אינו עולה על דולר אחד.


זוג:מה הוא הפער בין אריזות והדפסה בתעשייה בבית ובחו"ל? הבא:סין סטנדרטיזציה חדשנות אסטרטגיה הברית אריזה והדפסה הוועדה המקצועית הוקמה