לחוות את הקסם של הדפסה ואמנות ב Henggang

- Jan 03, 2019-

תוכלו לחוות את הקסם של הדפוס והאמנות בהנגאנג


אנחנו חברת הדפסה גדולה שנזן בסין. אנו מציעים את כל פרסומי הספר, הדפסת ספרים בכריכה קשה, הדפסת נייר בכריכה קשה, מחברת של כריכה קשה, הדפסת ספרי ספר, אוכף, הדפסת חוברות, הדפסת חוברת, תיבת אריזה, לוחות שנה, כל מיני PVC, חוברות מוצר, הערות, ספר ילדים, מדבקות סוגים של נייר מיוחד נייר הדפסת מוצרים, cardand משחק הלאה.

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת

http://www.joyful-printing.com. ENG בלבד

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

דוא"ל: info@joyful-printing.net


ב -8 בדצמבר, דצמבר ה -14 יצירתי ו 7 Lijia יצירתי תרבות פתיחת טקס פתיחת ב Henggang, וכן סדרה של פעילויות מרגש יושק. Hanmo תערוכת אמנות, קפה גלי קפה, מפגש יצירתי, סין הדפסת אור התערוכה, Lijia כביש התערוכה, מדע וטכנולוגיה באמצעות Zhizhi בהדפסה, נייר גלי, מוסיקה, שוק יצירתי Lijia, להראות לכסות, כדי ליצור 12 חודשים חג יצירתי .


באתר האירוע, תערוכת האמנות התרבותית החגיגית, בסיוע אגודת התרבות והאמנות החגיגית, נפגשו גם עם הציבור. יותר מ -60 אמנים מפורסמים בציור וקליגרפיה מגואנג-דונג, הונג קונג ומקאו קיימו אינטראקציה עם הקהל לביצוע אינטראקציות תרבותיות ואמנותיות. האווירה היתה חמה מאוד. במקביל, באולם התערוכה יצירתי, אתה יכול גם לראות את העיצוב היצירתי עובד עם הרוח של פעמים; בחלק האחורי של תרבות הפארק, השוק היצירתי Lijia יתקיים כדי להציג מגוון של עבודות יד יצירתי, מלאכת יד מיוחדת, וכו 'לתיירים הציבור מעריך את הרכישה.


ראוי להזכיר כי Lijia יצירתי תרבות Exchange תערוכה גם תכונות בית קפה גלי, באמצעות נייר גלי כמו אלמנט ליצור חלל חדש גליון נייר הדמיה, המציג את מגוון קרטון גלי, להעביר את הנושא של התערוכה לקהל. השילוב המושלם של יצירתיות והגנה על הסביבה.


הוא דיווח כי תערוכה זו חילופי תרבותי יצירתי, Lijia משלב תרבות ואמנות על בסיס של יצירתיות, ומספק פלטפורמה מגוונת להערכה לציבור. הזמן הוא חודש אחד. הציבור הרחב יכול לקחת את הזמן כדי לחוות את זה מ Lijia. כוח יצירתי.


זוג:2018 סין 9 הדפסה ואריזה הכנס השנתי האקדמי שנערך באוניברסיטת Qilu של טכנולוגיה הבא:1.8 מיליארד חתיכות של אשפה אקספרס יש להוסיף "פסולת סילוק פסולת" עבור אריזות חד פעמיות?