2018 נהר הפנינה דלתא הדפסה ואריזה Intelligent New Technology Exchange כנס ו Zhongshan הדפסה האגודה הקונגרס היה הצלחה מלאה

- Jan 10, 2019-

2018 נהר הפנינה דלתא הדפסה ואריזה Intelligent New Technology Exchange Conference ו Zhongshan הדפסה האגודה הקונגרס היה הצלחה מלאה


אנחנו חברת הדפסה גדולה שנזן בסין. אנו מציעים את כל פרסומי הספר, הדפסת ספרים בכריכה קשה, הדפסת נייר בכריכה קשה, מחברת של כריכה קשה, הדפסת ספרי ספר, אוכף, הדפסת חוברות, הדפסת חוברת, תיבת אריזה, לוחות שנה, כל מיני PVC, חוברות מוצר, הערות, ספר ילדים, מדבקות סוגים של נייר מיוחד נייר הדפסת מוצרים, cardand משחק הלאה.

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת

http://www.joyful-printing.com. ENG בלבד

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

דוא"ל: info@joyful-printing.net


בתחילת החורף, השמש זורחת ואת האינדיאנים לאסוף ב Zhongshan. ב -12 בדצמבר, 2018 נהר הפנינה דלתא ואריזה Intelligent New Technology Exchange Conference ו Zhongshan הדפסה האגודה הקונגרס היה בחסות משותפת של גואנגדונג אריזות טכנולוגיה האגודה ו Zhongshan הדפסה ואריזה תעשיית האגודה. כיכר התערוכה היהלום, Zhongshan Yongan, נערך בקומה הראשונה של הכתר. עיר חדשה. האולם התקיים בהצלחה. לואו Jianhua, סגן מנהל הלשכה העירונית של Zhongshan לתרבות, רדיו, קולנוע וטלוויזיה לו Lizhu, סגן מנהל של גואנגדונג מחוזי קטנים ובינוניים Enterprise Service Center גואן Ruifeng, מנהל המועצה הסינית לקידום הסחר הבינלאומי Luo Xiaoguang, מנהל ועדת Zhongshan, גואו Dongsheng ואורחים אחרים הגיעו למקום. יותר מ -300 אנשים מדלתא של נהר הפנינה והונג קונג ומקאו, האחים, החברות החברות והספקים נכחו בפגישה. כולם מתאספים כדי לשתף חברויות ולדון בפיתוח של התעשייה.


print factory


לין Guanxiong, נשיא Zhongshan הדפסה ואריזה תעשיית האגודה


print service


הואנג Qihong, נשיא גואנגדונג אריזות טכנולוגיה האגודה


המפגש היה הראשון אירח על ידי לין Guanxiong, נשיא הדפסה Zhongshan ואריזה תעשיית התאחדות. יו"ר לין הזכיר כי אינטליגנציה, גלובליזציה ונתונים הם מגמות הפיתוח העתידי. תעשיית ההדפסה והאריזה צריכה גם לעקוב אחר המגמה, לבחון את המצב ולהתכונן לעתיד. לאחר מכן, הנשיא לין הציג את הפיתוח של תעשיית ההדפסה ואריזה ב Zhongshan סיטי ואת העבודה של החברות החברות של העמותה. לאחר מכן, הואנג Qihong, נשיא גואנגדונג אריזות טכנולוגיה האגודה, אמר כי בהקשר של הרפורמה בצד ההיצע, התקדמות מתמדת תהיה הטון הכולל של הפיתוח של תעשיית האריזות. אנחנו חייבים לדבוק הטרנספורמציה מונע חדשנות, לחזק את הקרן, להגן על הסביבה. מושג הפיתוח כדי להשיג פיתוח בר קיימא ובריא של תעשיות באיכות גבוהה.


הנושא של האירוע הוא "חוכמה, חדשנות". כנס זה הזמין מספר רב של מומחים בתעשייה, החל במגמה הנוכחית של ייצור חכמים, ניתוח מעמיק של ספקי ציוד ידועים, אינטליגנציה נגד זיוף טכנולוגיה ויישומים, בדיקה אינטליגנטית, הגנת הסביבה חומרים חדשים, שירותי ענן, וכו ' , מותגים, מדפסות וספקים דיון טוב יותר אריזות חכם ופתרונות אריזה חדשניים הנשיא ישב וישבו האורחים אמרו כי המצגת הייתה מרגשת מאוד נהנו הרבה. מחוץ לאולם, חדר הישיבות יש דוכני הספק מרובים כדי לקדם עוד יותר שיתוף פעולה עסקי חילופי.


printing service


טוסט


רשימת הדוברים והנושאים היא כדלקמן:


וואנג Rongsheng, מנהל הדרכה, דונגגוואן Konebauer מכונות דפוס ושות 'בע"מ


Intelligent ייצור מחקר ותכנון מומחה, לי מינג, יו"ר גואנגדונג Guotang Intelligent טכנולוגיה תעשיית פיתוח ושות 'בע"מ, "הדרך ייצור Intelligent בתעשיית האריזות"


פוג 'י זירוקס (סין) ושות' בע"מ דרום סין אמנות גרפית מנהל טיאן יון "מעבר הדמיון - מובילים הדפסה דיגיטלית לעידן של חדשנות"


ליו Huidong, המנהל הכללי של Zhongshan סניף של גואנגדונג Ruijiang ענן המחשוב ושות 'בע"מ, "ענן הביטחון הלאומי"


וו Yuyi, מנהל מחלקת השיווק של גואנגזו Xunyue תוכנה ושות 'בע"מ "הדרך לייצור Intelligent - קלט פלט מאזן"


גאו יון, מנהל השיווק של דרום סין, Lingyunguang טכנולוגיה קבוצת ושות 'בע"מ "פיתוח איכות, עטורת הפרסים פיקוח"


שן bin, מנהל מחלקת טכנולוגיה שטוח, Bauhinia דיו (Zhongshan) ושות 'בע"מ "Bauhinia דיו מתאר ואת המלצת המוצר העיקרי"


זואו מינגמינג, סגן מנהל מחלקת השיווק של גואנגזו Tongze מכונות ושות 'בע"מ "התאמה אישית גבוהה יצר שדה חדש של יישום ללא תשלום ממס ללא תשלום"


חן Wenshu, מנהל מרכז חוויית הלקוח, Miao Yinyun טכנולוגיה (Shenzhen) Co, Ltd "Reprinting את התהליך החכם של התעשייה לעצב מחדש את העתיד"


ליו גואנג, סגן מנהל הוועדה להגנת הסביבה של גואנגדונג Baohe האגודה, "בעיות סביבתיות ופתרונות ניהול הדפסה ואריזה ארגונים במחוז שלנו"


printing factory


צלם תמונות עם חברים


זוג:סין סטנדרטיזציה חדשנות אסטרטגיה הברית אריזה והדפסה הוועדה המקצועית הוקמה הבא:ניתוח של סטטוס Quo של תעשיית ההדפסה של סין בשנת 2018 צמיחה מתמדת בקנה מידה וטכנולוגיה התקדמות מדהים