צדדיות של Xaar 1201 זרבובית מביא מגוון של פתרונות הדפסה ליצרנים הסינים

- Jan 03, 2019-

צדדיות של זרבובית Xaar 1201 מביא מגוון של פתרונות הדפסה ליצרנים הסינים


אנחנו חברת הדפסה גדולה שנזן בסין. אנו מציעים את כל פרסומי הספר, הדפסת ספרים בכריכה קשה, הדפסת נייר בכריכה קשה, מחברת של כריכה קשה, הדפסת ספרי ספר, אוכף, הדפסת חוברות, הדפסת חוברת, תיבת אריזה, לוחות שנה, כל מיני PVC, חוברות מוצר, הערות, ספר ילדים, מדבקות סוגים של נייר מיוחד נייר הדפסת מוצרים, cardand משחק הלאה.

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת

http://www.joyful-printing.com. ENG בלבד

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

דוא"ל: info@joyful-printing.net


גואנגזו Xucheng אלקטרונית טכנולוגיה ושות 'בע"מ (להלן Xucheng החברה) הביא את Xaar 1201 ראש ההדפסה של החברה Xaar הבריטי על סין הבינלאומי הדפסה המסך תערוכת דפוס דיגיטלי (להלן CSGIA). על הדוכן, הדגיש Xucheng X6-1610XUV ו X6-2613XUV UV מדפסות שטוחה מצויד עם חרירי Xaar 1201, כמו גם החדש שפותח X6-1804XS ו-שמונה ראש X6-1808XS סדרת הדפוס הדיגיטלי. איכות ההדפסה מעולה צדדיות של חרירי Xaar 1201 הביא מגוון של פתרונות ליצרני המדפסת הסינית. כולם מוזמנים לבקר בדוכן 3033 של אולם 3 לבקר ולהחליף.

Xaar 1201 הוא ראש הדפסה באמצעות סרט דק פיזיקואלקטרי סיליקון מיקרו מערכת אלקטרו מכנית הטכנולוגיה (להלן MEMS). זה מתאים להדפסת דיו UV, העברת תרמית, ממס חלש או דיו מבוסס מים. רמת היישום מכסה הדפסה תעשייתית כגון פרסום וטקסטיל דיגיטלי. עם 1280 פתחים עבור תמונות באיכות גבוהה עד 1440 dpi, ראש הדפסה זה הוא ראש ההדפסה האידיאלי למדפסות המתמקדות באיכות ההדפסה ובפרודוקטיביות, ומציע מהירויות הדפסה גבוהות וטכנולוגיית MEMS גבוהה. דיוק הדפסה מעולה ואמינות גבוהה, עיצוב קומפקטי עבור מגוון רחב של יישומים תעשייתיים.

השקה מוצלחת של מוצר חדש זה נהנו שיתוף פעולה מוצלח בין שלושת הצדדים: Xaar, Xucheng ו גואנגזו Haocheng הבינלאומי; לאחר שהפך לסוכן הכללי של Xaar 1201 בסין רבתי, האוצ'נג אינטרנשיונל מילאה את תפקידה ביישום ובמערכות אינטגרציה. יתרונות, ולשתף פעולה עם Xaar כדי ליצור במשותף פלטפורמה מקיפה שילוב ראשי דיו אלקטרוניים, הדפסה. המשאבים העשירים לסייע Xucheng ליישם את זה במלואו מובלט להדפיס ראש פרסום, תעשייה מדפסות טקסטיל. . בעתיד, Haocheng תמשיך למנף את המומחיות שלה אינטגרציה מערכת ויישום כדי לסייע לספקים נוספים להמשיך לפתח מוצרים מגוונים בתחומים שונים.

"הזרבובית Xaar 1201 חשובה מאוד עבור המדפסות שאנו מציגים בתערוכה זו", אמר מר ג'או ג'יאנוו, מנכ"ל Xucheng. "אנו שמחים מאוד כי Xaar 1201 יכול להשיג יציב, באיכות גבוהה הדפסה עם רמות דיו גבוהות. הסתגלות גם מאפשר לנו לענות טוב יותר על צרכי הלקוח, לעזור לנו לקצר את מחזור הפיתוח של המוצר ואת הזמן לשוק, להשיג פיתוח מוצרים מהר יותר, ולפתוח הזדמנויות עסקיות יותר עבורנו. יחד עם זאת, המדפסת שאנו מציגים היא בלתי ניתנת להפרדה. התמיכה המשותפת של האו והאוצ'נג היא אחת הסיבות החשובות לפיתוח מגוון של מדפסות ".

"Xucheng של UV שטוחה ומדפסות דפוס דיגיטלי מדפסות ב CSGIA לא רק להפגין את רמת האמון הגבוהה שלנו Xaar 1201 ראשי הדפסה, אלא גם להדגים את הרבגוניות של מוצר זה כדי לענות על הצרכים של פלחי שוק מרובים. כמפיץ מרכזי של Xaar סין רבתי, Haocheng, בשיתוף פעולה הדוק איתנו, מספקת שרשרת אספקה מקיפה ויציבה פתרון אינטגרציה עבור יצרני מדפסות בפורמט רחב, המאפשר Xucheng לפתח מדפסת רב תפקודי עם מגוון רחב של יישומים. "אמר סיימון קירק, מנהל מוצר בכיר ב- Xaar 1201.


זוג:תעשיית ההדפסה 3D יש מגמה התפתחות טובה. השדה התעשייתי ממלא תפקיד חיוני. הבא:אפריל תערוכת אריזות מומלצת - 2019 תערוכת מיכלי אריזה בינלאומית של מצרים